Müzikonair Serdar Ortaç’tan Olay Görüntüler Sonrası Açıklama! Tarkan’a Küfür Etmişti… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Serdar Ortaç’tan Olay Görüntüler Sonrası Açıklama! Tarkan’a Küfür Etmişti…

Sosyal medyada açtığı canlı yayında siyasi tartışmalara girerek Tarkan'a küfürler savuran Serdar Ortaç, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Uzun bir süredir Multiple Skleroz (MS) hastalığıyla mücadele eden ve sahnelerden uzak kalan Serdar Ortaç, sosyal medyada yayınlar açarak zaman geçiriyordu. Son açtığı canlı yayında kontrolünü kaybeden ünlü popçu, siyasi tartışmalara girerek Tarkan’a küfürler savurmuştu. Eleştiri oklarını üzerine çeken Serdar Ortaç, dün gazeteciler tarafından görüntülendi. Ünlü şarkıcı, ne dediğinin farkında olmadığını belirterek Tarkan’dan özür diledi.

Gazete Magazin’e konuşan Serdar Ortaç, küfürlü video hakkında “Ne dedim? Hiçbir şey hatırlamıyorum, şimdi uyandım. Ne yapayım abi? O kadar ilacın üstüne çok içmişim. Tarkan’dan özür dilerim” şeklinde ifadeler kullandı.

Ne olmuştu?

Serdar Ortaç canlı yayınında, takipçilerine “Hepiniz CHP’lisiniz i.neler” şeklinde hakaretlerde bulunması yayını izleyenleri şoka uğrattı. Ardından bir hayranının Tarkan ve Serdar Ortaç hayranlarını ikiye ayırması üzerine “S.keyim Tarkan’ı” şeklinde bir ifade kullanması tepki çekti.

Serdar Ortaç’ın kontrolden çıkması üzerine, evde bulunan yardımcısının telefonu alarak yayını sonlandırmasıyla olaylar yatıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu