Müzikonair Seren & Aiden – Valla Valla Yayında! | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikTürkçe PopVideo

Seren & Aiden – Valla Valla Yayında!

Londralı sanatçı Aiden Kekilli ve Seren Serengil Sezen Aksu imzalı “Valla Valla” şarkısının Afro Pop/Reggaeton versiyonuyla dijital platformlarda ve video klibiyle yayında.

Seren Serengil bomba şarkısıyla yaz sezonunu açtı! Londralı sanatçı Aiden Kekilli ve Seren Serengil Sezen Aksu imzalı “Valla Valla” şarkısının Afro Pop/Reggaeton versiyonuyla dijital platformlarda ve video klibiyle yayında.

Yaz ayı boyunca dillerden düşmeyecek şarkının aranjesini Orkhan Bagırov, Ozade ve Khasbeats üstlenirken, mix’i ve masteringi ise Buğra Kunt tarafından yapıldı. Klibin yönetmen koltuğunda ise Aiden Kekilli oturuyor.

Klibin Creative Director koltuğunda oturan Sinan Özer, çok fazla profesyonel dansçıyla çalıştı. Seren Serengil’i alıştığımız tarzın dışında dinlediğimiz bu şarkı yaz ayını kavuracak gibi görünüyor!

 

author avatar
Müzikonair TV
Müzik Onair bünyesinde faaliyet gösteren video klip izleme sitesidir. Bu siteye ait tüm içerikler Youtube gibi sosyal medya paylaşım adreslerinden alınmaktadır. Yakında da TV olarak yayında olacak Müzik Onair TV'ye her yerde takip edebilirsiniz.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)