Müzikonair Seren Serengil Hastaneye Kaldırıldı! | Müzikonair
GündemSosyal

Seren Serengil Hastaneye Kaldırıldı!

Daha önce mide küçültme ameliyatı olan Seren Serengil, fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Sedyeden fotoğrafını paylaşan ünlü isim, yaşadıklarını anlatıp sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Daha önce mide küçültme ameliyatı olan Seren Serengil, fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Sedyeden fotoğrafını paylaşan ünlü isim, yaşadıklarını anlatıp sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Ünlü sunucu ve şarkıcı Seren Serengil, fazla kiloları nedeniyle bıçak altına yatmıştı. Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası dumping sendromuna yakalanan ve 43 kiloya kadar düşen isim, bir süredir sağlık sorunları yaşıyor.

‘”Çok kilo verdim, elimde değil devamlı yiyorum ama kilo alamıyorum” açıklamasında bulunan Serengil, birçok kez ameliyat olmak zorunda kalmıştı. Ünlü şarkıcı, yeniden hastaneye yattı.

“HER YEMEKTEN SONRA FENALAŞIYORUM”

Çarpıntı, fenalık ve nefes alamama problemleri olduğunu belirten Seren Serengil, yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı:

“Sizlerle niye bu hastane günlüklerini paylaşıyorum biliyor musunuz? Asla obez değilseniz zayıflama ameliyatlarını da yaptırmayın. Her yemek sonrası fenalaştım, safra kesem alındı. Böbrekte taş oldu, karaciğer için siroz gidiyor dendi, çoklu organ yetmezliğine gidiyordum, neyse ki geri dönüşüm ameliyatı oldum. Yüzde elli şans verdi doktor, yaşar yaşamaz neyse ki ameliyattan sonra kilo aldım, toparladım, biraz ama her yemekten sonraki fenalaşma hissim maalesef geçmedi. Hayat kalitemiz bitti. En son tatilde çarpıntı, fenalık, nefes alamama şikayetiyle İstanbul’a geldim. Şimdi mideme, alt mideme bakacaklar. Bu süreci kaç yıldır çekiyorum. Ben hiçbir zaman obez değildim ve bu ameliyatı yaptırmak istesem de bana bu kadar agresif bir ameliyat yapılmamalıydı. Üstelik bağırsak 4 metre eksik, yediğim an normal sindirim olmadığından fenalık hissi oluyor.”

HERKESİ UYARDI

Bu operasyonu yaptıracaklara uyarıda bulunmayı ihmal etmeyen Serengil, sözlerini şöyle sürdürdü:

”Kısacası sevgili hanımlar diyorsunuz ya çok zayıfsın… Kilo bu kadar alabiliyorum, bağırsaklarda doğru dürüst emilim yok, organlar beslenemiyor bende öyle… Aman sakın bağırsaklarınıza dokunmayın… Özenmeyin. Ben hala çekiyorum, arıza kalıyor. Balık etli olmak çok daha güzel… Sakın yaptırmayın. Ve hekim seçimi de çok önemli bunu da iyi araştırın, şimdi mideme bakacaklar bayıltıp. Öğleden sonra çıkacağım, merak edilecek bir şey yok. Sadece çektiğim süreci görün, özenmeyin istedim, kaç yıldır böyleyim biliyorsunuz. Sevgiler.”

author avatar
Efsun Atik
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)