MüzikMüzik Haber

Serenay Sarıkaya’ya Sahneye Çıkması İçin Açık Çek!

Oyunculuk performansının yanı sıra zaman zaman sesiyle de ön plana çıkmayı başaran Serenay Sarıkaya'nın Alaçatı'da sahne alması için açık çek verildiği öne sürüldü. 

Oyunculuk performansının yanı sıra zaman zaman sesiyle de ön plana çıkmayı başaran Serenay Sarıkaya’nın Alaçatı’da sahne alması için açık çek verildiği öne sürüldü. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre Alaçatı’nın gözde mekanları arasında yer alan Cahide’de sahne alması için Serenay Sarıkaya’ya açık çek verildi. Ünlü oyuncudan henüz bir yanıt gelmiş değil.

İşte yazının ilgili bölümü;

Geçen yaz Cahide Alaçatı, muhteşem bir Kenan Doğulu konseriyle kapılarını açmıştı. Ancak bu yaz, Alaçatı’nın ünlü mekânı çok farklı bir isme teklif götürdü: Serenay Sarıkaya!

Aldığım duyumlara göre, mekân Serenay Sarıkaya’yı 1 Temmuz’daki açılışı yapması için davet etmiş ve bu daveti için bir açık çek vermiş. Sarıkaya’nın şarkı söylemeyi çok sevdiğini biliyoruz; sıklıkla dizi ve filmlerde mikrofonu eline alıp seyircileri büyülüyor. Üstelik gittiği mekânlarda aldığı teklifleri de genellikle geri çevirmiyor.

Ancak şu ana kadar Sarıkaya’dan bir yanıt gelmediğini duydum. Belki de bu yaz Alaçatı’nın müdavimleri, ünlü oyuncunun sesini ve performansını bu eşsiz mekânda dinleme şansını yakalayacaklar. Bakalım, Serenay Sarıkaya’nın yanıtı ne olacak?

Hürriyet | Mehmet Üstündağ

Kaynak
Hürriyet | Mehmet Üstündağ
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu