Müzikonair Serkan Çağrı’dan Ali Cabbar Yorumu: Güzel Ama Yeni Değil… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Serkan Çağrı’dan Ali Cabbar Yorumu: Güzel Ama Yeni Değil…

Serkan Çağrı son dönemde müzik listelerini alt üst eden, sosyal medyada viral olan Emir Can İğrek'in Ali Cabbar isimli şarkısına dair konuştu.

Serkan Çağrı son dönemde müzik listelerini alt üst eden, sosyal medyada viral olan Emir Can İğrek’in Ali Cabbar isimli şarkısına dair konuştu. Sevdiği kişinin düğününde klarnet çalan Ali Cabbar’ın hikayesine odaklanan şarkı, klarnet ezgileriyle de beğeni toplamıştı.

Konuyla ilgili Serkan Çağrı da yorumunu paylaştı. Usta klarnet sanatçısı Serkan Çağrı, hikayeye ilişkin ”Güzel ama yeni değil” dedi. Serkan Çağrı Ali Cabbar hikayesinin birebir aynısının 2008 yılında yönetmen bir arkadaşı tarafından kısa film olarak çekildiğini söyledi.

İşte Serkan Çağrı’nın açıklaması;

”Bu günlerde herkes Ali Cabbar hikayesinden bahsediyor. Hikayenin içinde geçen klarnetçi Ali Cabbar’ın sevgilisinin düğünde klarnet çalmak zorunda kalması herkesi hüzünlendiriyor. Şarkının içinde gırnata fakan geçince bizlere de ne düşündüğümüzü soranlar oluyor. Şarkıya kulak verdim. Evet oldukça duygusal ve etkileyici bir hikaye. Ancak bu hikayeyi duyar duymaz hatırladım! Yönetmeni ve senaristi Keşanlı arkadaşım Erdem Yılmaz’ın 2008’de çektiği Meşk Havası isimli kısa filmle birebir aynıdır hikaye. Hatta bu filmde klarnetçiyi oynayan kardeşim Keşanlı Gökhan Uyan’dır. ”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)