Müzikonair Sevda Türküsev’in ‘Pavyonlar Kapatılsın’ Çağrısına Tepki! | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Sevda Türküsev’in ‘Pavyonlar Kapatılsın’ Çağrısına Tepki!

Sevda Türküsev, TV8'de yayınlanan Demet ve Jess ile Gel Konuşalım programına konuk oldu ve yaptığı çıkışla dikkat çekti. 'Pavyonlar kapatılsın' çağrısında bulunan Türküsev'e ünlüler dünyasından tepki geldi.

Sevda Türküsev, TV8’de yayınlanan Demet ve Jess ile Gel Konuşalım programına konuk oldu ve yaptığı çıkışla dikkat çekti. Türküsev, özellikle “İnci Taneleri” adlı dans gösterisiyle popülerleşen pavyon dansını eleştirdi ve canlı yayında “pavyonlar ve genelevler kapatılsın!” çağrısında bulundu.

Ancak bu çağrısına, canlı yayında şarkıcı Demet Akalın’dan sert bir tepki geldi. Akalın, Türküsev’e “Tövbe. Nereye gidecek insanlar peki? Herkes evde otursun istiyorsun” diyerek karşı çıktı.

Bu polemiğe şarkıcı Deniz Seki de katılarak sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. Seki, Türküsev’in açıklamalarına karşı çıkarak, “Sonra tecavüzcü pislikler iyice artsın. Tövbe tövbe ya delirdi insanlar sahi. O zaman silah kullanılan durmadan ölüm, cezaevi dayak kötek içimizi karartan dizilerde kaldırılsın. Gençlere kötü örnek çünkü” ifadelerini kullandı.

Bu konuşma üzerine bir diğer ünlü isim Işın Karaca da polemiğe dahil oldu. Karaca, “Zamanında tutti frutti’yi de kaldırdılar. Kırmızı noktalı döneminden sapık dönemine geldik” dedikten sonra, “Se.ks ya da meşrep eğlence utanılacak bir şey değil Sevda. Gözünle gördüğün için özgürlük sana batıyor. Bu tutumun herkesi rahatsız eder ama…. Sana ne millet pavyona ya da kerhaneye gitmek istiyorsa…” şeklinde tepki gösterdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu