Sevim Alan: Sadece 1 TL Zam Yapıyorum! -
GündemSosyal

Sevim Alan: Sadece 1 TL Zam Yapıyorum!

Kendi adını taşıyan güzellik merkezi zinciriyle tanınan ünlü  iş insanı Sevim Alan, salonlarındaki tüm işlemlere yalnızca 1 liralık zam yaptı.

Kendi adını taşıyan güzellik merkezi zinciriyle tanınan ünlü  iş insanı Sevim Alan, salonlarındaki tüm işlemlere yalnızca 1 liralık zam yaptı. Sevim Alan, ev sahiplerine de seslenip, ”Yazıktır insanlara her şeyin 3 katını sunmayın’ diye ekledi.

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında kendi adını taşıyan güzellik merkezleri ile faaliyet gösteren ünlü iş kadını Sevim Alan, başarısının sırrını açıkladı. Bir yıl gibi kısa bir sürede 58 şubeye ulaşan, müşterileri arasında sanatçılardan cemiyet hayatının ünlü isimlerine kadar birçok isim olan Alan, “Bizim sırrımız alanında uzman ekip, konforlu merkezler, en son teknoloji ve daha da önemlisi samimiyet. Biz sadece insanları güzelleştirmiyoruz, aynı zamanda onlara iyileştiriyoruz” diyor.

TÜM KADINLAR GÜZELDİR

Ünlü iş kadını, güzellik merkezlerini terapi merkezlerine benzetiyor:

“Merkezlerimizde yaptığımız işlemlerle kadınlarımızın içlerindeki güzellikleri ortaya çıkarıyoruz. Çünkü tüm kadınların güzel olduğunu biliyoruz. Bunu kendileri de keşfettiklerinde müthiş bir özgüvene kavuşuyorlar. Onları güzelleştirirken bir yandan da günümüzün en büyük sorunlarından biri olan streslerini atmalarına, sorunlarından uzaklaşıp nefes almalarına vesile oluyoruz.”

GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ TÜRKİYE

İş hayatındaki başarısının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiren Sevim Alan, kadınların hayatlarına dokunacak tüm faaliyetlere öncülük etmeye de devam edeceklerini açıkladı: “Kadınlar bir toplumun temel taşıdır. Kadınlar içlerindeki gücü keşfetmeliler. Bu anlamda yapılacak tüm faaliyetler için gönüllüyüm. Kendi adıma kadın temalı tüm sosyal sorumluluk faaliyetlerine destek olmaya çalışıyor, bazılarına öncülük ediyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)