Şevval Sam Sahnede Hastalığını Açıkladı -
MüzikMüzik HaberVitrin

Şevval Sam Sahnede Hastalığını Açıkladı

Bir AVM'de sahne alan Şevval Sam, kıyafeti ve spor ayakkabılarıyla dikkat çekti. Ünlü şarkıcı, sol dizindeki rahatsızlık sebebiyle spor ayakkabı tercih ettiğini açıkladı.

Şevval Sam, bir alışveriş merkezinin 15. yıl kutlamalarında sahneye çıktı. Performansında, enerjik tavırlarıyla dikkat çeken Şevval Sam, sahnede durmaksızın hareket etti ve elindeki kaşıklarla oyunlar oynayarak dans etti.

Sahne öncesinde pembe renkteki kıyafeti ve spor ayakkabılarıyla gözleri üzerine çeken Sanatçı Sam, “Pembenin bu tonu favorim, bu rengi çok seviyorum. Ayrıca son zamanlarda sol dizimde hafif bir rahatsızlık var. Bu yüzden sahnede spor ayakkabı tercih ediyorum. Ciddi bir durum değil ama sahnede enerjik hareketler yapıyorum, bu yüzden rahat etmek önemli” şeklinde konuştu, rahatsızlığı nedeniyle bu tarz bir kostüm ve ayakkabı seçtiğini belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)