Müzikonair Seyhan Soylu Müzikonair Canlı Yayınında Konuştu: İntizar Hermofradit… Edis ve Sefo’dan Daha Erkek… | Müzikonair
GündemSosyal

Seyhan Soylu Müzikonair Canlı Yayınında Konuştu: İntizar Hermofradit… Edis ve Sefo’dan Daha Erkek…

Gazeteci Seyhan Soylu dün akşam katıldığı Müzikonair Magazin canlı yayınında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Seyhan Soylu, geçtiğimiz yıllarda Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile uygunsuz ve müstehcen görüntüleri ortaya çıkan İntizar için 'Hermafrodit (Çift cinsiyetli)'' dedi.

Gazeteci Seyhan Soylu dün akşam katıldığı Müzikonair Magazin canlı yayınında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Güncel konulardan söz eden ve izleyicilerden gelen sorulara yanıt veren Seyhan Soylu’nun İntizar ile ilgili açıklaması ses getirdi.

Seyhan Soylu, geçtiğimiz yıllarda Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile uygunsuz ve müstehcen görüntüleri ortaya çıkan İntizar için ‘Hermafrodit (Çift cinsiyetli)” dedi.

Uzun bir süre magazin gündeminde yankı bulacak açıklamalarda bulunan Seyhan Soylu, yaklaşık 2 saat süren canlı yayında İntizar ile ilgili şunları söyledi;

”İntizar kadın değil, İntizar Hermafrodit. Çift cinsiyetli. İntizar ile beraber olan kişilerden duyduğum normal bir erkeğin işlevi var. İntizar çok karakterli bir insan. Çok özel bir yaratık. Müthiş bir dost. Müthiş bir karakter. Çok nayif. Bir erkekten çok daha şefkatli. Zaten bana göre erkek. Edis ile Sefo’dan daha erkek…”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)