Müzikonair Show Tv Spikeri Dilara Gönder, Depremle İlgili Sözleriyle Gündem Olmuştu: İstifa Ettiğini Açıkladı | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Show Tv Spikeri Dilara Gönder, Depremle İlgili Sözleriyle Gündem Olmuştu: İstifa Ettiğini Açıkladı

Show Tv spikeri Dilara Gönder, geçtiğimiz gün canlı yayında depremdeki ihmarkarlığı anlatan çıkışı ile gündem olmuştu. Dilara Gönder, bugün kanaldan istifa ettiğini duyurdu. 

Show Tv spikeri Dilara Gönder, geçtiğimiz gün canlı yayında depremdeki ihmarkarlığı anlatan çıkışı ile gündem olmuştu. Dilara Gönder, bugün kanaldan istifa ettiğini duyurdu. Dilara Gönder, Kahramanmaraş’ta yaşanan acı felaketin sonuçlarını şu sözlerle eleştirmişti: “Böyle ders mi olur? Bu kadar ölümlü ders mi olur? 1999 yeteri kadar ders olmadı mı? Biz sürekli derslerdeyiz, geçemiyoruz”

Sosyal medyada gündem olan bu sözler sonrası Gönder, istifasını açıkladı. “Yazması zormuş, istifa ettim. Tüm çalışma arkadaşlarıma ve bugüne kadar bana bu fırsatı veren Ciner Medya Grubu’na teşekkür ederim” diyen ünlü spiker, bu zor günlerde gündemi meşgul etmek istemediğini belirterek “Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Bir gün, her şey çok güzel olacak, inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)