Sıla'nın Annesi Yoğun Bakıma Kaldırıldı! -
GündemSosyal

Sıla’nın Annesi Yoğun Bakıma Kaldırıldı!

Sıla Gençoğlu'nun annesi Ömür Gençoğlu, yoğun bakıma alındı. Ünlü ismin annesinin beynine pıhtı attığı ve birkaç gün daha yoğun bakımda kalacağı öğrenildi.

Sıla Gençoğlu’nun annesi Ömür Gençoğlu, yoğun bakıma alındı. Ünlü ismin annesinin beynine pıhtı attığı ve birkaç gün daha yoğun bakımda kalacağı öğrenildi.

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun annesi Ömür Gençoğlu, beynine pıhtı atması sonucu Muğla’da yoğun bakıma alındı. Gençoğlu’nun kritik süreci atlattığı, birkaç gün daha yoğun bakımda tutulacağı öğrenildi.

KONSERLERİNİ İPTAL ETTİ

Sıla, annesinin yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle konserlerini iptal etti..

EŞİNİN VEFATININ ARDINDAN BEYNİNE PIHTI ATMIŞTI

Sıla, geçtiğimiz sene babasının vefatıyla yıkılmıştı. Sıla’nın annesi Ömür Gençoğlu’nun da o dönemde beynine pıhtı attığı ve apar topar hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı. Annesinin hastalığıyla sarsılan Sıla, kasım 2022’de 73 yaşındaki babası Şükrü Gençoğlu’nu geçirdiği beyin kanaması sonrasında tedavi gördüğü hastanede kaybetmişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)