Müzikonair Sıla’nın Erken Emekli Hayatı! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Sıla’nın Erken Emekli Hayatı!

Sıla, Bodrum'a yerleşti ve İlker Kaleli ile yaşamaya başladı. İstanbul'a sadece iş için ve ailesi için gelip gidecek.

İlk çıkış yaptığı tarihlerde müzik piyasasını kasıp kavuran şarkıcı Sıla son dönemlerde müzik kariyeri olarak ciddi bir ivmeyle düşüşe geçti. Daha çok özel hayatı konuşuluyor.

2007 yılında çıkış yapan 2009 ve 2014 arası Türkiye’nin unutamayacağı hit şarkılara imza atan ve diğer adıyla şair şarkıcı Sıla, o dönemlerde müzik piyasasında rüzgar estiriyordu. Romantizm, içinde bir miktar da isyan barındıran hitler çıkartarak sektörü resmen domine ediyordu. “Acısa da Öldürmez”, “Yabancı”, “Oluruna Bırak”, “Dön Demeyi Unuttum” gibi birçok hite imza attı. Bu şarkıları milyonlarca beğeniye ulaşmıştı.

“Yan Benimle” isimli hiti, 219 milyon görüntülenmeye sahip. Ancak Sıla daha sonrasında aşk hayatında yaşadığı çalkantılı süreçle düşüşe girdi. Ahmet Kural ile olan şiddet haberi ve sonrasında yaşadığı hızlı aşk hayatıyla beraber müzik kariyeri düşüşe geçti ama magazinel yönü yükseldi.

Sıla son olarak oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşamaya başlamıştı ve şu an iyi giden birliktelikleri var.

Sıla, geçtiğimiz hafta uzun süredir beklenen “Şarkıcı” isimli albümünü yayınladı. Albüm içinde yer alan şarkıların hiçbiri dinlenme adedine göre belirlenen Spotify Top 50 Listesine giremedi. Albüme iyi bir reklam yönetimi yapıldı ve başta giden düşük oranlı izlenmeler biraz daha toparlandı. Ancak bu albümde eski yıllardaki Sıla’dan eser yoktu.

Özlenen ve beklenen Sıla ne zaman geri gelecek? Yoksa Sılayı da artık emekli olan şarkıcılar kervanında mı göreceğiz? Sıla artık sadece magazinle mi karşımıza çıkacak? Zaman neler gösterir, hep beraber bekleyip göreceğiz…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)