Müzikonair Sinan Akçıl: Konserlerde Filistin Halkı Mutlaka Anılsın | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Sinan Akçıl: Konserlerde Filistin Halkı Mutlaka Anılsın

Sinan Akçıl, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekerek Filistin meselesiyle ilgili sanat ve spor camiasına çağrı yaptı.

Sinan Akçıl, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekerek Filistin meselesiyle ilgili sanat ve spor camiasına çağrı yaptı. Ünlü müzisyen X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda, Filistin halkı için sanat ve spor dünyasına çağrıda bulundu.

Filistin ile ilgili önerilerini paylaşan Akçıl, şu ifadeleri kullandı:

“Bir fikrim var; konser sayıları arttırılsın ve herkesin konserlerinde Filistin halkı mutlaka anılsın. Ekipler ve emekçiler kendi paralarını alsın ama sanatçılar kendi paylarının yüzde 80’ini yardım tırlarına bağışlasın. Oturup yas tutmaktan çok daha yararlı olabiliriz. Müziğin sadece eğlence olmadığını, birleştirici büyük bir güç olduğunu bir kez daha gösterelim. Aynı şekilde futbol maçları ve diziler devam ediyor; bu platformlarda da tüm ekipler kendi paylarından 2,5 milyon kişiye yardım göndersin. Sanatın ve sporun yas tutmaktan daha büyük sorumlulukları olduğunu gösterelim.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)