Müzikonair Sinan Akçıl’dan Bomba Seçil Erzan Açıklaması: Bizden De Para Almaya Çalıştılar | Müzikonair
GündemSosyal

Sinan Akçıl’dan Bomba Seçil Erzan Açıklaması: Bizden De Para Almaya Çalıştılar

Sinan Akçıl, tanınmış futbolcuların adının geçtiği fon dolandırıcılığı davası hakkında konuştu. Akçıl, ''Birkaç yıl önce şarkıcılar arasında da buna benzer bir durum yaşandı. Seçil Erzan kadar dolandırıcı birisi bizden de para almaya çalıştı” dedi.

Sinan Akçıl, tanınmış futbolcuların adının geçtiği fon dolandırıcılığı davası hakkında konuştu. Akçıl, ”Birkaç yıl önce şarkıcılar arasında da buna benzer bir durum yaşandı. Seçil Erzan kadar dolandırıcı birisi bizden de para almaya çalıştı” dedi.

Şarkıcı Sinan Akçıl, son dönemde birçok futbolcunun parasını kaptırdığı olayla ilgili açıklamada yaptı. Akçıl sanat dünyasının içinde de Seçil Erzan gibi insanların olduğunu belirterek, “Birkaç yıl önce şarkıcılar arasında da oldu böyle bir durum. Seçil Erzan kadar dolandırıcı birisi bizden de para almaya çalıştı. Hatta benim o zamanki eşimden de almaya çalıştı. Sanat dünyası bu olayı çok duyurmadı, kapandı gitti. Şöyle örnekleyeyim konuyu, birisi size ‘6 kamera ver bana, size 18 kamera vereyim’ dese, kabul edersiniz. Yapıyorsan böyle şeyleri vergi ödeyerek yapacaksın. Resmi olmalı yani.” dedi.

author avatar
Efsun Atik
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)