Sinan Akçıl'dan Demet Akalın'a Çağrı: Şarkıyı Elimde Zor Tutuyorum! -
MüzikMüzik Haber

Sinan Akçıl’dan Demet Akalın’a Çağrı: Şarkıyı Elimde Zor Tutuyorum!

Demet Akalın için yeni bir şarkı hazırladığını söyleyen Sinan Akçıl, ''Başkası söylesin istemem ama şarkıyı elimde zor tutuyorum'' diyerek detayları paylaştı.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Number1 Türk Fm’de Kadir Çetin’e konuk oldu. Kuşadası Sunset Beach’ten gerçekleşen yayında Sinan Akçıl bombaları patlattı. Demet Akalın’a şarkı hazırladığını söyleyen Sinan Akçıl, ”Tam bir yaz hiti. Ona Temmuz sonuna kadar okuman lazım dedim. Şarkıyı elimde zor tutuyorum” diye konuştu.

Ferhat Göçer Merak Ettiğim Bir Kişi Değil

Çok özel itiraflarda bulunan Sinan Akçıl geçtiğimiz günlerde fanlardan bir mesaj aldım girdim baktım, ‘Ferhat Göçer beni Twitter’dan engellemiş. Sanırım eski eşimle bana düğünde yaşattığı yakışıksız olayın polemiği yüzünden… Güldüm geçtim kendisine. Aralarında kariyeri adına çok önemli hit şarkıların da olduğu 7, 8 şarkı veren bir adamı engellemesi çocukça bir hareket gibi geldi bana ama canı sağolsun. Zaten ben takip etmiyormuşum, merak ettiğim bir kişi değil.

‘Demet Akalın’a Şarkı Yaptım’

Sinan Akçıl, “Demet Akalın’a şarkı yaptım Okan Kurt her gün bu şarkıyı dinliyor arabada en yüksek sesle, Okan şarkı kokusunu çok iyi alır. Tam bir yaz hiti, hadi ismini de verelim şarkının adı “Her Yerde Çalıyor”.

Tembellik yapmazsa ki tembel bir kadın değildir, söyleyecek. ikimiz de çok yoğunuz bu dönem, stüdyoya giremedik. Ona dedimki Temmuz sonuna kadar okuman lazım.

Demet’e özel yazıldı, başkası söylesin istemem ama şarkıyı elimde zor tutuyorum!

Kadir Çetin’in ‘Hande Yener ile hala dargın mısınız?’ sorusuna yanıt veren şarkıcı, ‘Hande Yener ile ortak bir arkadaşımız vasıtası ile selamlaştık, Hande’yi severim.

Kadir Çetin’in bazı sanatçıların sadece club ve beachlerde çıktığını söylemesi üzerine Akçıl, ‘ben daha çok halk konseri veriyorum, en son İzmir, İstanbul, Kağıthane ve Trabzon’da rekor kıran konserlere imza attık bu konserlerin toplam seyircisi 150 bini aşkındı. Yaz boyunca da halk konserlerimiz büyük bir coşkuyla devam ediyor.” açıklamasında bulundu.

Kuşadası’ndan gerçekleşen yayında Kuşadası belediye başkanı Ömer Günel ile ilgili de açıklamada bulundu. Türk siyasetinde yıllarca kendine önemli yer bulacak genç, dinamik ve değerli bir isim. Hizmet anlamında Kuşadası 5 Bodrum 0!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)