Albüm & SingleMüzikVideo

Solmaz “Asalet Gaydası” Video Klibi Yayında!

Roman kızı Solmaz Ciros, “Asalet Gaydası” isimli 3. single çalışmasını, yüksek takipçili sosyal medya hesabından; “Benim ve beni ‘Roman kızı Solmaz’ olarak sevip benimseyen, destekleyen sevenlerimin isteği ve beklentisi üzerine yeni single parçam kıpır kıpır bir Roman Gaydası” diye duyurdu.

Asalet Gaydası isimli 3. single parçasını, çok severek, özenerek ve duygu yoğunluğu yasayarak çalıştığını belirten Roman kızı Solmaz; ruhunda dansı hisseden herkesin bu şarkıyı sevip beğeneceği konusunda da iddialı olduğunu belirtti.

Yapımcılığını Zindan Yapım, yönetmenliğini Ferit Çetinkaya, düzenlemesini Ergun Altun ve söz-müziği Keşanlı Yaşam’ın üstlendiği “Asalet Gaydası”, aralarında Seda Sayan, Tarik Mengüç ve Hüseyin Tatlı’nın da bulunduğu pek çok ünlü sanatçı ve Solmaz fanlarından da yayınlandığı ilk saatlerden itibaren övgüler aldı.

Solmaz Ciros yeni single’ının gördüğü ilgiden çok mutlu olduğunu belirtirken, çok yakın zamanda, ikinci Roman single’ın geleceği müjdesini de paylaştı.

Klibi izlemek için buraya tıklayın.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/MBlAx
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.