Müzikonair ‘Söylemezsem Olmaz’ Programından Ayrılan Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto’ya Uzaklaştırma Kararı Aldırdı | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

‘Söylemezsem Olmaz’ Programından Ayrılan Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto’ya Uzaklaştırma Kararı Aldırdı

Seren Serengil, psikolojik şiddet ve mobbing sebebiyle 'Söylemezsem Olmaz' programından ayrıldığını açıklamıştı. Serengil, şimdi de Bircan Bali ve Arto'ya uzaklaştırma kararı aldırdığını duyurdu. 

Seren Serengil, psikolojik şiddet ve mobbing sebebiyle ‘Söylemezsem Olmaz’ magazin programından ayrıldığını açıklamıştı. Serengil, şimdi de Bircan Bali ve Arto’ya uzaklaştırma kararı aldırdığını duyurdu.

Ünlü isim, avukatı aracılığıyla konu ile alakalı sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı: “Söylemezsem Olmaz programından ayrıldıktan sonra Seren Serengil hakkında asılsız iddialarda bulunan, hakaret nitelikte sözler söyleyen, sosyal medya aracılığı ile paylaşımlarda bulunan Bircan Bali, Harutyan Dalga (Arto) ve diğer şahıslar hakkında mahkemeden koruma talep edilmiştir. İlgili kişiler hakkında nöbetçi mahkemece uzaklaştırma ve koruma kararı verilmiştir”

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)