Spotify Youtube'a Dönüşüyor! -
MüzikMüzik HaberSosyalSosyal Medya

Spotify Youtube’a Dönüşüyor!

Spotify, uygulamasına her geçen gün yeni bir özellik ekliyor. İşte yeni özellik!

Sosyal medya uygulamaları birbiriyle yarış halinde. Birbirine benzer özellikler ekleyerek rakip olma potansiyellerini artıran uygulamalarda Spotify önde gidiyor. İşte yeni özelliği!

Spotify, platformdaki video desteğini genişletmeye karar verdi. Bir süre önce TikTok tarzı dikey, kısa videolar sunmuştu. Şimdi ise şarkı klipleri Spotify üzerinden izlenmesini istiyor. Bu özellik ile YouTube’a benzeyecek platform, kliplerin de yeniden işlevsel hale gelmesini sağlayacak.

Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgiye göre, müzik platformu ve yayıncı kuruluşlar arasında görüşmeler başladı. Anlaşma olması halinde ise müzik kliplerinin tam hali Spotify’dan izlenebilecek.

Şu anda Spotify, şarkıcıların 10 saniyeden kısa olmak üzere müziklerine video yüklemeye izin veriyor. “Tuval” olarak adlandırılan bu özellik, artık videoların tamamını destekleyecek. Bu sayedekullanıcılar, YouTube’daki gibi şarkıları dinlerken kliplerini de görebilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)