MüzikMüzik Haber

Spotify’a Yeni Özellik! Fotoğraflardan Şarkı Önerisi Geliyor

Her geçen gün kullanıcı sayısını artıran dünya devi dijital müzik dinleme platformlarından Spotify’ın yeni bir özellik üzerine çalıştığı öğrenildi. Son olarak evcil hayvanlar için çalma listesi oluşturabileceğiniz bir özellikle gündeme gelen Spotify’ın test aşamasında olduğu yeni özelliği ise galeriden seçtiğiniz ya da uygulamadan çektiğiniz fotoğraflara göre çalma listesi oluştarabilecek bir özellik.

Donanım Haber’den edinilen bilgiye göre, yeni özellik sayesinde, uygulamanın yerleşik özelliği olacak kamerayla fotoğraf çekebilir veya galerinizden bir fotoğraf seçip sisteme gönderebilirsiniz. Gelecek olan yeni özellik sayesinde seçtiğiniz ya da çektiğiniz bu fotoğraflara bağlı olarak size çalma listeleri sunulacak.

“Bir fotoğraf çekin ve sadece sizin için seçilen anınıza ve ruh halinize uygun müziğin keyfini çıkarın.” diyor Spotify.

Her zaman olduğu gibi, kameranın kullanımını içeren özellikler gizlilik meraklıları tarafından sorgulanacaktır. Bu durumu önlemek için Spotify, fotoğrafların sunucularına kaydedilmeyeceğini bir mesajla belirtirken; “Fotoğrafı yalnızca size müzik önermek için kullanacağız. Fotoğrafı daha sonra kaydetmeyeceğiz veya kullanmayacağız.” ifadelerinde bulundu. Yeni özellik şu an için test aşamasında ve bu sene sonlarında platforma eklenebilir.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/7N7Nh
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.