MüzikMüzik HaberVitrin

Stadyum Konserinde Ajda Pekkan’a Eşlik Edecek İsimler Belli Oldu

Kariyerinin ilk stadyum konserini 12 Haziran'da Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda "Ajda ve Arkadaşları" adlı organizasyonla vermeye hazırlanan Süperstar, konsere ilişkin detayları anlattı.

Kariyerinin ilk stadyum konserini 12 Haziran’da Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda “Ajda ve Arkadaşları” adlı organizasyonla vermeye hazırlanan Süperstar, konsere ilişkin detayları anlattı.

Maslak’ta basın mensuplarıyla bir araya gelen Pekkan, ilk defa büyük bir stadyum konseri vereceğini belirterek, “Çok heyecanlı bir şey. İnşallah her şey çok güzel olur. Çok değerli katılımcı arkadaşlarım olacak, sağ olsunlar. Güzel bir proje oldu. Hem çok çalışıyoruz hem de diğer yeni jenerasyon arkadaşlarımız var. Bazılarıyla düetim var. Onlar için bir şarkı yaptım. Bu aşamada fırtına gibi koşturuyoruz. Mesela konseptin içinde kıyafet var. Hayal ettiğimiz şeyleri gerçeğe dönüştürmek için bayağı bir çaba sarf ediyoruz.” dedi.

Kariyerindeki ilk stadyum konserinde Pekkan’a eşlik edecek isimler arasında Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Sıla, Cem Adrian, Mabel Matiz, Mert Demir, Semicenk, Motive, Norm Ender ve korosu, Dolapdere Big Gang ve bir orkestra yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu