Müzikonair Tamer, “Biri Vardı” İle Yaza Damga Vuracak! | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikTürkçe PopVideo

Tamer, “Biri Vardı” İle Yaza Damga Vuracak!

Tamer'in, İncir Production etiketiyle yayınlanan "Biri Vardı" isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik'te.

Yayınladığı her çalışmasıyla müzikseverlerin dikkatini çeken ve her geçen gün yıldızı parlayan Almanya’da yaşayan Tamer “Biri Vardı” adlı şarkısıyla müzik listelerini zorlamaya geliyor.

Profesyonel anlamda müzikle ilk tanışmasını yaptığı “Tükendim” adlı şarkısı da sevenlerinden büyük beğeni kazanıyor. Başarılı Sanatçılardan Tamer, “Pandemide çok üzüldük yeni şarkım ile coşacağız. “Biri Vardı” adlı şarkım oldukça hareketli bir şarkı oldu” dedi.

Tamer, “Şarkımın klibi Almanya’da çekildi sevenlerimden büyük beğeni topladı. Herkesin aklında biri vardır gençlik dönemimizde veya hayatımızın bir köşesinde o yüzden bende ‘Biri Vardı’ adlı şarkımı yaptım.” diyerek açıklamalarına devam etti. Yurt dışında sahne aldığını Türkiye’de de sahnelerinde sevenleriyle buluşmak istediğini belirtti.

“Biri Vardı” şarkısının sözü ve müziği Tamer’e ait. Düzenlemesini Soner Kıvanç’ın yaptığı şarkının klibinde yönetmen koltuğunda Murat Kartal oturuyor.

Klibi İzlemek İçin Tıklayınız

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)