Tan Taşçı Kaza Sonrası Sahneye Çıktı! -
GündemSosyal

Tan Taşçı Kaza Sonrası Sahneye Çıktı!

Şarkıcı Tan Taşçı, Bucak-Antalya kara yolunda geçirdiği trafik kazasına rağmen Antalya'daki konserini iptal etmeyerek sahneye çıktı. Taşçı, hayranlarının "Geçmiş olsun" tezahüratlarına teşekkür etti.

Şarkıcı Tan Taşçı, Bucak-Antalya kara yolunda geçirdiği trafik kazasına rağmen Antalya’daki konserini iptal etmeyerek sahneye çıktı. Taşçı, hayranlarının “Geçmiş olsun” tezahüratlarına teşekkür etti.

Burdur’un Bucak ilçesinde trafik kazası geçiren Tan Taşçı, Bucak Devlet Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından konser vermek için Antalya’ya geldi. Antalya Aktüel Açık Hava Sahnesi’nde saat 21.30’da başlayan konserde, sanatçı Taşçı sevenleri tarafından ayakta karşılandı. Dinleyiciler, sahneye çıkan şarkıcıya; “Geçmiş olsun Tan, iyi ki varsın” tezahüratlarıyla alkış tuttu. O anlarda duygulanan sanatçı, konserden önce alandaki seyircileri selamladı.

“SAHNEDEYKEN ZORLANMIYORUM”

Geçirdiği trafik kazası sonrası hareketlerine dikkat ettiğini belirten Taşçı, “Bir kaza oldu, insanın başına bir şekilde bazı mücadeleler gelebiliyor, bir şeyler sebep oluyor. Ama atlattık, o da büyük ihtimalle sizin sayenizde, o yüzden hiç zorlanmıyorum bu sahnedeyken” dedi. Ünlü şarkıcı, geçmiş olsun dilekleri için sevenlerine teşekkür etti.

Öte yandan ünlü isim taburcu olduktan sonra da Twitter hesabından “Henüz gerçekleşmesi gereken hayallerimiz varmış” paylaşımını yaptı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)