MüzikMüzik HaberVitrin

Taner Ölmez’den Neşet Ertaş İtirafı!

Taner Ölmez, Hürriyet Gazetesi'nden Hakan Gence'ye röportaj verdi. Neşet Ertaş itirafında bulundu.

Taze baba Taner Ölmez, Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence’ye röportaj verdi. Hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Ölmez, bir de ilginç bir itirafta bulundu.

Aynı zamanda “Barabar” diye bir müzik grubunda vokallik yapan Taner Ölmez’e, Hakan Gence’den Biyografi filmleriyle ilgili soru geldi. Gence, “Biyografi filmleri gündemde. Müzikle ilgilisin. Kimi canlandırmak isterdin?” diye sordu.

Bu soru karşısında Ölmez, “Müslüm Gürses’i. Zaten onun hayatını anlatan filmde de rol aldım. Bir de Neşet Ertaş oynamayı isterdim. Bana da rol teklif edildi ama oynayamayacağımı söyledim. Onu oynayabilecek kabiliyette değilim. Oyunculuk çok önemli tabii
ama çok sivri bir özelliği var rolün. Neşet’in bağlamayı çaldığı bir üslubu var. Onun alameti farikası enstrümandaki virtüözlüğü. O rolü oynayacak kişinin sadece senin ya da oyunculuk yeteneğinin iyi olması değil çok iyi enstrüman bilmesi de gerekiyor bence.” diye yanıt verdi.

Kaynek /Hürriyet- Hakan Gence: https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/hurriyet-cumartesi/kara-kas-kara-gozle-degil-yurek-ve-oyunculukla-ayakta-kalmaya-calisiyorum-42039567

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu