Müzikonair Tarkan: Yasaksız, Baskısız, Yalansız Özgürce Eğlenmeyi Özlemişiz | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Tarkan: Yasaksız, Baskısız, Yalansız Özgürce Eğlenmeyi Özlemişiz

Tarkan, 9 Eylül İzmir'in Kurtuluşu için sahne aldığı konserde 2,5 milyon insanla buluşarak tarihe imza atmıştı. Sanatçı, şarkılarıyla hem kutlamalara renk katmış hem de müzikseverlere keyif dolu anlar yaşatmıştı. Dünyanın ücretsiz en kalabalık ilk 5 konserinden birine sahip olan Megastar, sosyal medyada teşekkür yazısı paylaştı.

Tarkan, 9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu için sahne aldığı konserde 2,5 milyon insanla buluşarak tarihe imza atmıştı. Sanatçı, şarkılarıyla hem kutlamalara renk katmış hem de müzikseverlere keyif dolu anlar yaşatmıştı. Dünyanın ücretsiz en kalabalık ilk 5 konserinden birine sahip olan Megastar, sosyal medyada teşekkür yazısı paylaştı.

Tarkan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Ne kadar özlemişiz tek yürek olup atmayı. Yasaksız, baskısız, yalansız, içimizden geldiği gibi olmayı, özgürce eğlenmeyi ve gülmeyi. Yeniden umutla dolmayı. Tüm farklılıklarımızla birbirimize sevgiyle, hoşgörüyle sarılmayı, kucak açmayı.”

“Çünkü biz biliriz aslında farklılıklarımızdaki çeşitli renklerdir ülkemizin eşsiz mozaiğini oluşturan.” diyen sanatçı, sözlerine şu cümleleri ekledi: “Görüşlerimiz, düşüncelerimiz ve inanışlarımızla ne olursa olsun birbirimize sevgiyle, saygıyla yaklaşmamızdır aslolan. Dün geceki konserde işte böyle muhteşem bir manzara vardı. Birbirine sevgiyle kenetlenmiş yüz binlerce insan. Ne kadar özlemişiz böyle olmayı, hissetmeyi. Kutuplaşmalar, bölünmeler, düşmanlıklar olmadan bütünleşmeyi.”

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)