Müzikonair Taylor Swift Pentagon Projesi Mi? | Müzikonair
GündemSosyal

Taylor Swift Pentagon Projesi Mi?

Ünlü pop yıldızı Taylor Swift'in bir Pentagon projesi olduğu öne sürüldü.

Ünlü pop yıldızı Taylor Swift’in bir Pentagon projesinin öne çıktığı öne sürüldü.

Yabancı bir haber kanalında program yapan Jesse Watters, yayınında “Yaklaşık 4 yıl önce, Pentagon’un psikolojik operasyonlar birimi Taylor Swift’i bir kazanca desteklemeye karar verdi” yardımını kullandı. Sunucu daha sonra 2019’da NATO İşbirliğine Dayalı Siber Savunma Mükemmeliyet Merkezi tarafından düzenlenen bir konferanstan görüntüler yayına verdi.

Görüntülerde, konferansta sunum yapan bir sunumun, Swift’i küresel ölçekte temsil eden isimlerden biri olarak görüldüğü görülüyor. Watters ayrıntılarının ardından, “Bu gerçek Pentagon’un operasyonları birimi NATO’ya Taylor Swift’in dezenformasyonla mücadele için kullanılması öneriliyor” dedi. Bu yayının ardından Pentagon’dan açıklama gecikmedi. ABD Savunma Bakanlığı Sözcüsü Sabrina Singh, iddiaya alaycı bir üslupla yanıt verdi. Swift’in Shake it off (Salla) isimli şarkısını göndermeyi yapan Singh, “Bu komplo terörünü sallayacağız” ifadesini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)