Müzikonair Tehdit Mesajları Atmıştı! Eski Eşi Gülden’e Dava Açmaya Hazırlanıyor! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Tehdit Mesajları Atmıştı! Eski Eşi Gülden’e Dava Açmaya Hazırlanıyor!

Ünlü şarkıcı Gülden ve eski eşi Ercan Mutlu arasında sular durulmuyor. Gülden'in hayatında biri olduğu duyumunu alan Ercan Mutlu, Gülden'e dava açmaya hazırlanıyor.

Ünlü şarkıcı Gülden ve eski eşi Ercan Mutlu arasında sular durulmuyor. Gülden’in hayatında biri olduğu duyumunu alan Ercan Mutlu, Gülden’e dava açmaya hazırlanıyor.

Şarkıcı Gülden Arslan, geçtiğimiz günlerde ‘Yandan Yandan’ isimli şarkısını yayınlamıştı. Youtube’da yayınlanan klibinin altına eski eşi Ercan Mutlu’dan hakaret ve tehdit dolu yorumlar gelmişti. Kendisini tehdit eden eski eşi hakkında “Ben ağır alkol ve şiddet problemi olan bu şahıstan 3,5 yıldır yani boşandığım günden beri aralıksız tehdit, hakaret ve aşağılanmaya maruz kaldım. İlk bir buçuk yıl kızımın babasına olan duygularını etkilememesi adına herhangi bir girişimde bulunmadım ve sessiz kaldım. Ta ki bu tehdit, hakaret ve aşağılamalar babası tarafından kızıma yapılana kadar. O andan itibaren bir anne olarak hukuki süreci başlatmaya karar verdim.” açıklamasını yapmıştı.

Ercan Mutlu bu gelişmelerin ardından Gülden’in hayatında biri olduğu duyumunu aldı ve dört avukatla dava açmak için kolları sıvadı. Ercan Mutlu, bugüne kadar ödediği nafakayı ve boşanırken verdiği evi geri istiyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu