Müzikonair Televizyon İzleyicilerini Yılbaşı Gecesi Neler Bekliyor? | Müzikonair
EkranSosyal

Televizyon İzleyicilerini Yılbaşı Gecesi Neler Bekliyor?

2023 yılbaşı akşamında televizyon ekranları birbirinden eğlenceli programlar ve ünlü konuklarla renklenecek. İşte kanalların yayınlayacağı programlar ve katılacak ünlü isimler...

Star TV, gelenekselleşmiş bir yılbaşı programı olan İbo Show’da İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, Şafak Sezer, Serdar Ortaç, İrem Derici ve Resul Dindar’ı konuk edecek.

Kanal D’de “Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel” programında Sibel Can, Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici, Uğur Aslan, Tuğçe Kandemir, Latif Doğan, Kahtalı Mıçı, Mahmut Tuncer, Suzan Kardeş, Buzuki Orhan ve Kutsi yer alacak.

tv8’in özel yayını olan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’e Meryem Uzerli’nin de jüri üyesi olarak katılacağı İbrahim Büyükak, Yasemin Sakallıoğlu, Ceren Karakoç, Evrim Alasya, Sarp-Bengi Apak, Gupse Özay, Onur Gürçay, Esra Ruşan, Hazal Türesan, Kerem Alışık, Enis Arıkan, Özge Özacar, Özgü Kaya, Devrim Özkan, Buse Meral, Doğu Demirkol gibi ünlü isimler yarışacak.

Show TV, eğlenceli programlarıyla tanınan “Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel” programını yayınlayacak.

Atv, “Yıldızlar Bize Uzak” dizisi özel bölümünü ve ünlülerin yarıştığı “Kim Milyoner Olmak İster” özel çekimini ekrana getirecek. FOX ise yılbaşı gecesi film yayını yapacak.

Bu yılbaşı akşamı televizyon izleyicileri, birbirinden renkli ve eğlenceli programlarla keyifli vakit geçirecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)