Müzikonair Teoman: 80 Yaşında Evleneceğim! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Teoman: 80 Yaşında Evleneceğim!

Teoman, evlilik ve çalışma hayatıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulunarak magazin gündemine bomba gibi düştü.

Rock müziğinin sevilen ismi Teoman, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda kameralara takıldı. Gazetecilerle kısa bir sohbet gerçekleştiren Teoman, evlilik ve çalışma hayatıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulunarak magazin gündemine bomba gibi düştü.

Teoman, daha önce dile getirdiği “Çalışmayı sevmiyorum” sözlerini yineleyerek, “Artık çalışmak manasız geliyor. Ama çalışmamak da sıkıcı. Arasını bulmak lazım. Uzun yıllar çalıştım. Şimdi menajerimle konuştum, 4 haftalık bir tatilim var. Bundan sonra konser sayısını azaltıp hayatı daha çok yaşamaya odaklanacağız” şeklinde konuştu.

Emeklilik sonrası sahil kasabalarına yerleşen ünlülerle kendisini kıyaslamayan Teoman, “Ben onlara benzemiyorum. Tam emekli olmayacağım. Kasabaya yerleşmek bana uygun değil. Ortalıklarda dolaşmayı, kafelere gitmeyi seviyorum. Doğa beni açmıyor” ifadelerini kullandı.

“Gündemde bir ilişki bekliyor muyuz?” sorusuna Teoman, “Görmezsiniz. Evlendim, çocuğum oldu. Artık bekarım. 80 yaşında evlenirim. Şimdilik gençliğimin tadını çıkarayım” yanıtını verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu