Müzikonair Tepki’den Disslere Yanıt: Atıyorsunuz Bana Kadar Gelmiyor | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Tepki’den Disslere Yanıt: Atıyorsunuz Bana Kadar Gelmiyor

Tepki, netd müzik kanalına konuk olarak kendisine yapılan dissler, müzik kariyeri, rap kültürü hakkında soruları yanıtladı. 

Tepki, netd müzik kanalına konuk olarak kendisine yapılan dissler, müzik kariyeri, rap kültürü hakkında soruları yanıtladı.

Tepki, kendisine yönelik yapılan “Disslerle ilgili yorumun nedir?” sorusu için “Atıyorsunuz bana kadar gelmiyor onu bilin öncelikle” dedi. Kendisinin en iyi Rap yapan şarkıcılardan olduğuna dair gelen yoruma esprili dille yanıt vererek, “Bu arada en iyilerden olduğum söylendiği için teşekkür ederim. Evet internette güzel videolarım var ben de keyif alıyorum izlerken” ifadelerini kullandı.

Rap yaparken kültür ve kimliği her zaman dengede tutarak ilerlediğini belirterek, şu cümleleri kurdu: “Bu işi biraz daha ileriye taşıyacak bazı hareketler yapmak bu kültürün taşıyıcı kolanlarından biri. Yani dünyada bu kültürü yaparken her zaman bir step ileri taşıyabilmek için, biraz daha yükseltmek için yapıldı. Ama diğer taraftan herkes kimliğini koruyacak işler de yapmaya devam etti. Ben de bu teraziyi dengede tutmaya çalışıyorum”

 

 

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)