The Galliard Cove House'da Yemek, Müzik ve Günbatımı Bir Arada -
EtkinliklerKonser

The Galliard Cove House’da Yemek, Müzik ve Günbatımı Bir Arada

Dünyaca ünlü DJ’leri Bodrum’la buluşturarak yaptığı organizasyonlar “Yalıkavak usulü Burning Man” olarak anılmaya başlayan THE GALLIARD Cove House’da bu sezon sahne alacak DJ’ler belli oldu.

Geçen sezon Adriatique, Alman Dj Rampue, Meksikalı Sainte Vie gibi dünyaca ünlü DJ’leri Bodrum’la buluşturarak yaptığı organizasyonlar “Yalıkavak usulü Burning Man” olarak anılmaya başlayan THE GALLIARD Cove House’da bu sezon sahne alacak DJ’ler belli oldu.

23 Haziran’da Fidelles, Murat Uncuoğlu, Saruu birlikte büyük bir müzik ziyafetine imza atarak sezonu açacaklar. Bayramın ilk günü Discolog, 29 Haziran’da Joep Mencke, 30 Haziran’da ünlü dj ASH ile birlikte Aslı Köse, Boral Kibil, 1 Temmuz’da Jamiie, 6 Temmuz’da Jimi Jules gibi birçok yerli ve yabancı ünlü DJ’ler sahne almaya devam edecekler.

Eşsiz bir günbatımı manzarasına sahip mekanda, Michelin Yıldızlı restoranlarda çalışmış profesyonel şeflerin imzasını taşıyan lezzetlerle masanızda, ya da harika kokteyllilerin hazırlandığı bar kısmında mükemmel bir müzik ziyafeti yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)