TikTok'tan Spotify ve Apple Music Hamlesi! -
MüzikMüzik HaberVitrin

TikTok’tan Spotify ve Apple Music Hamlesi!

TikTok, müzik konusunda önemli bir adım atarak platformunu Spotify ile entegre etti. Artık kullanıcılar, beğendikleri şarkıları doğrudan Spotify veya Apple Music'e ekleyebilecek.

TikTok, müzik konusunda önemli bir adım atarak platformunu Spotify ile entegre etti. Artık kullanıcılar, beğendikleri şarkıları doğrudan Spotify veya Apple Music’e ekleyebilecek. TikTok, özellikle gençler arasında popüler olan kısa videoların paylaşıldığı bir sosyal medya platformu.

Platformdaki en dikkat çekici unsurlardan biri ise müzikler. Kullanıcılar, yeni şarkıları keşfetmek için TikTok’u sıkça kullanıyor ve bu durum bilinmeyen sanatçıların keşfedilmesine olanak tanıyor. Bu yeni entegrasyon sayesinde TikTok, kullanıcıların beğendikleri şarkıları uygulamadan ayrılmadan Spotify listelerine eklemelerine imkan sağlıyor.

Kullanıcılar, platformdaki videolarda bulunan ve müziklere eklenen “Müzik uygulamasına ekle” seçeneğini kullanarak beğendikleri şarkıları Spotify veya Apple Music’teki “Beğenilen Şarkılar” bölümüne kolaylıkla ekleyebilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)