Toygar Işıklı'dan Altın Kelebek Tepkisi: Dizi Müziği Kategorisi Yerine En Pıtırcık YouTuber Ödülü Konmuş... -
MüzikMüzik Haber

Toygar Işıklı’dan Altın Kelebek Tepkisi: Dizi Müziği Kategorisi Yerine En Pıtırcık YouTuber Ödülü Konmuş…

Birçok unutulmaz dizi müziğine imza atan müzisyen Toygar Işıklı, bu yıl düzenlenen 48. Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Dizi Müziği' kategorisinde ödül verilmemesine tepki gösterdi.

Birçok unutulmaz dizi müziğine imza atan müzisyen Toygar Işıklı, bu yıl düzenlenen 48. Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Dizi Müziği’ kategorisinde ödül verilmemesine tepki gösterdi. Işıklı, sosyal medya hesabından “Onun yerine; en tatlı gülümseyen oyuncu, en pıtırcık YouTuber ödülü falan konmuş olabilir” dedi.

‘Dizi Analiz’ isimli bir hesabın “En iyi dizi müziği ödülü bu sene neden yok?” tweetini alıntılayan Işıklı, ”Onun yerine; en tatlı gülümseyen oyuncu, en pıtırcık YouTuber ödülü falan konmuş olabilir. En İyi Dizi Müziği ödülü çok gereksiz zaten” ifadelerini kullandı.

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)