Müzikonair Tuğba Altıntop: Rafet’in Kız Arkadaşını Kıskanmıyorum | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Tuğba Altıntop: Rafet’in Kız Arkadaşını Kıskanmıyorum

Tuğba Altıntop ile eski eşi Rafet El Roman, bir ödül töreninde karşılaştı. Durumla ilgili fikirlerini söyleyen Altıntop, El Roman'ı kıskanmadığını söyledi.

1996’da Miss Turkey güzeli seçilen Tuğba Altıntop, aynı yıl Rafet El Roman ile evlenmişti. Su Elnur (23) ve Şevval Su (20) isminde iki kız çocuğu olan çift, 2003’te boşanmıştı. Eski eşinin sahne aldığı ödül törenine katılan Altıntop, şarkıcının yeni ilişkisi hakkında açıklamalarda bulundu.

“SAYGI DOLU OLMANI GEREKİR”

Tuğba Altıntop’un “Rafet Bey ile beraber vakit geçiriyoruz. Beni hiç yalnız bırakmıyor” açıklaması hakkında konuşan şarkıcı, “Öyle olmalı zaten. Bence çocukları olan bütün ebeveynler iyi geçinmek zorunda. Eğer annelerine ve babalarına ters davranırsanız çocuklarınızı üzersiniz. Eğer çocukları mutlu etmek istiyorsanız saygı dolu olmanız gerekir” dedi.

“KISKANMIYORUM BU DURUMU”

Rafet El Roman’ın törende olması hakkında ise Tuğba Altıntop, “Biz geçenlerde bir ay boyunca Almanya’da beraberdik ama uzun zamandan beri konserini izlememiştim. Tekrardan izlemek iyi olacak. Sanıyorum kız arkadaşıyla gelmiş. Kıskanmıyorum bu durumu, o mutlu olsun istiyorum. Tanımıyorum gerçi, sadece adını biliyorum. Bilemiyorum ne olacak belki de evlenirler Önemli olan onun mutluluğu bence” açıklamasını yaptı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu