GündemSosyal

Tuğba Ekinci: Seda Sayan’lar, Esra Erol’lar Amele Amele Programlar Yapıyor…

Son dönemde erotik danslarıyla dikkat çeken Tuğba Ekinci, tepki çeken bir paylaşımda bulundu. Bir video paylaşarak kalçasını göstererek dans etti. Ekinci Esra Erol ve Seda Sayan'ı da hedef aldı.

Son dönemde erotik danslarıyla dikkat çeken Tuğba Ekinci, tepki çeken bir paylaşımda bulundu. Bir video paylaşarak kalçasını göstererek dans etti ve ardından bir başka video daha paylaştı. Ekinci, “Bazı geri zekalı vatandaşlar…” ifadeleriyle söze başlayınca olaylar karıştı.

Tuğba Ekinci, bu paylaşıma ilişkin şunları söyledi: “Şimdi bazı geri zekalı vatandaşlar soracak, yok bilmem ne sayfanız var mı, ismini bile anmak istemiyorum. Benim öyle sayfalarla işim olmaz. Instagram’da şovumu yaparım çünkü kendimizi sunabileceğimiz yer kalmadı.”

Ekinci, ayrıca Esra Erol ve Seda Sayan’a göndermede bulunarak şunları ekledi: “Sağ olsun Seda Sayanlar ve Esra Erollar amele amele programlar yapıyorlar, bu yüzden 90 yaşına gelmeden pörsümeden göstermek zorundayız. Keşke bunları sizlere televizyondan yapabilsem, ama ülke ne yazık ki sanatta ve kültürde geriliyor.” Sanatçının bu sözleri büyük yankı uyandırdı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.