Müzikonair Tuğba Ekinci’den Dikkat Çeken Çıkış: Kadın Kuyruk Sallamazsa Erkek Bir Şey Yapmaz! | Müzikonair
GündemSosyal

Tuğba Ekinci’den Dikkat Çeken Çıkış: Kadın Kuyruk Sallamazsa Erkek Bir Şey Yapmaz!

Genç kadınların giyinişini eleştiren Tuğba Ekinci, yine tartışma yaratacak açıklamalara imza attı. 

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Tuğba Ekinci, tv8 ekranlarında yayınlanan 2.sayfa programına konuk oldu. Genç kadınların giyinişini eleştiren Tuğba Ekinci, yine tartışma yaratacak açıklamalara imza attı.

Ekinci, ‘Genç kızlarımızı korumak kollamak için konuşuyoruz’ diyerek ‘Kadın kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz’ sözleriyle büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Canlı yayında genç kızların giyinişini eleştiren Ekinci, ‘Genç kızlara sesleniyorum, toplu taşıma araçlarında kıyafetlerinize dikkat edin. Kadınlar nerede, nasıl giyineceklerini bilmedikleri için başlarına böyle şeyler geliyor. Kadınlar benim duruşumu örnek alsalar ne dayak yerler ne de başlarına bir şey gelir’ dedi. ‘Genç kızlarımızı korumak kollamak için konuşuyoruz’ diyen Ekinci, ‘Kadın kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz’ açıklamasıyla da tepki çekti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)