Müzikonair Tuğba Özerk: Hem Barbie’yim Hem Harbiyim! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Tuğba Özerk: Hem Barbie’yim Hem Harbiyim!

Son zamanlarda sosyal medyayı kasıp kavuran Barbie akımına değinen Tuğba Özerk, ''Hem Barbie'yim hem de harbiyim'' dedi.

Şarkıcı Tuğba Özerk, önceki akşam Çankırı Belediyesi’nin düzenlediği Tuz Festivali’nde sahne aldı. Yaklaşık iki yüz bin müzikseverin katıldığı gecede sahne alan Tuğba Özerk, sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Son zamanlarda sosyal medyayı kasıp kavuran Barbie akımına değinen Tuğba Özerk, “Bülent hanım bile Barbie oldu. Şaka bir yana kendisini çok sever, değer veririm. Ama görüyorsunuz hem Barbie’yim hem de harbiyim, ama en önemlisi de harbi olmak” dedi.

Kendisini dinlemeye gelen binlerce seveninin isteğini kırmayan Tuğba Özerk, hayranlarıyla tek tek fotoğraf çektirerek, “Sanırım bir rekor denemesine gidiyoruz. İyi ki geldiniz, iyi ki varsınız, hepinize çok teşekkür ediyorum. Sanatçı dediğin halkın içinden olacak” dedi. Bu örnek davranışıyla büyük alkış alan Özerk, yaklaşık iki saat süren konserini, üç kez bis yaparak noktaladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)