Tuğçe Kandemir: 'Parayla Aram Çok İyi Değil' -
MüzikMüzik Haber

Tuğçe Kandemir: ‘Parayla Aram Çok İyi Değil’

Müzikonair'in Instagram canlı yayınına önceki gün Tuğçe Kandemir katıldı. Ünlü şarkıcı samimi açıklamalarıyla dikkat çekti.

Müzikonair’in Instagram canlı yayınına önceki gün Tuğçe Kandemir katıldı. Cüneyt Diktaş’ın sunduğu Instagram canlı yayınında ünlü şarkıcı karantina döneminde yeni besteler yaptığını söyledi.

Tuğçe Kandemir, ”Evde oturduğum zaman zaten beste yapıyorum. Zamanım güzel geçiyor. Babam zaten saz çalıyor, annem darbuka çalıyor. Ailecek eğleniyoruz.” dedi.

Tuğçe Kandemir, ”Parayla aram çok iyi değil. Para çok gelip geçici bir şey. Geliyor ve o an mutlu oluyorsun sonra mutsuz oluyorsun. O yüzden ben para yokmuş gibi davrandım bir yere kadar. Beni idare etmiyorsa, beni mutsuz ediyor zaten. Ev, araba almakta gözüm yok. Dağda, bayırda bir tane evim olsun yeterli” açıklamasıyla dikkat çekti.

Canlı yayın tekrarı;

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)