Tuğçe Tayfur'dan Şoke Eden İtiraflar: Beni Eve Kitleyip, Yumrukladı! -
MüzikMüzik Haber

Tuğçe Tayfur’dan Şoke Eden İtiraflar: Beni Eve Kitleyip, Yumrukladı!

Geçtiğimiz aylarda nişanlısından ayrılan Tuğçe Tayfur, şok eden itiraflarda bulundu. Şiddete maruz kaldığını dile getiren Tayfur, nişanlısı hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur “Maneviyatım ağır basıyor” diyerek müziği bıraktığını duyurmasının ardından tesettüre girdiği haberleriyle gündem olmuştu.

Geçtiğimiz aylarda nişanlısından ayrılan Tuğçe Tayfur, şok eden itiraflarda bulundu. Şiddete maruz kaldığını dile getiren Tayfur, nişanlısı hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Gemileri Yaktım Artık!

Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabında nişanlısı hakkında şok eden itiraflarda bulundu. Tayfur, Burak Kalfa hakkında uzaklaştırma kararı da aldı. Tuğçe Tayfur paylaşımında, “Ben artık 6 aydır yaptığın psikolojik şiddete, küfürlerine, tehditlerine, şantajlarına karşı sessiz kalamayacağım! Senin nasıl bir adam olduğunu öğrenip ayrılmak istediğimde beni eve kitlediğin günler için, beni yumruklayıp ‘Şimdi dediğim mekana çıkacaksın’ dediğin günler için, adımı kullandığın günler için, annemi, babamı ve beni zarar vermekle tehdit ettiğin için ben gemileri yaktım artık!” sözlerine yer verdi.

Oyuncu Necla Nazır ve Ferdi Tayfur’un şarkıcılık yapan kızları Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz aylarda sahneleri bıraktı. Bu sektörde yıllarca yaşadıkları zorluklardan bahseden Tayfur, “Maneviyatım ağır basıyor, şampanya gönderilmesi bana ağır geliyor” demişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)