Tuğçe Tayfur'un Avukatından Açıklama! Eski Nişanlısı Polis Tarafından Aranıyor -
GündemSosyal

Tuğçe Tayfur’un Avukatından Açıklama! Eski Nişanlısı Polis Tarafından Aranıyor

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur’un kendisine şiddet uygulamakla suçladığı eski nişanlısı Burak Kalfa, iftiraya uğradığı iddiasıyla savcılığa başvurdu.

Sanatçı Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın tek çocuğu olan Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa tarafından psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldığını, tehdit ve şantaja uğradığını öne sürerek suç duyurusunda bulunmuştu. Arandığı söylenen Kalfa açıklama yaparak, iddiaları red etmiş, savcılığa gittiğini ve hakkında böyle bir aranmanın olmadığını açıklamıştı.

Yaşanan gelişmeler sonrası Tayfur’un avukatı bir açıklama yaparak, Kalfa’nın arandığını ve hakkında dava açıldığını söyledi. Öte yandan Tuğçe Tayfur’un annesi Necla Nazır ve baba Ferdi Tayfur’un olaylar sonrası sessiz kalmaları gözlerden kaçmadı.

OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre Tuğçe Tayfur’un avukatı İsmail Demirci, Burak Kalfa’nın polis tarafından arandığını ve kadına şiddette artık bir dur diyebilmek için bu davanın sonuna kadar gideceklerini söyledi.

Öte yandan Tuğçe Tayfur’un annesi Necla Nazır ve baba Ferdi Tayfur ise bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmadılar.

Tuğçe Tayfur bir de avukatı İsmail Demirci aracılığıyla Aile Mahkemesi’ne başvurarak Burak Kalfa hakkında korunma talep edilmiş, talebi haklı bulan mahkeme, Burak Kalfa’nın 2 ay süreyle Tuğçe Tayfur’a yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar vermişti.

Ne Olmuştu?

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur (35), iş insanı sevgilisi Burak Kalfa ile geçtiğimiz yıl eylül ayında evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Tuğçe Tayfur’un, nişandan 16 gün sonra Burak Kalfa ile yollarını ayırdığı ortaya çıkmıştı.

 Ayrılık sürecinden sonra nişanlısının kendisini ve ailesini tehdit ettiğini belirten Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından şaşırtan açıklamalar yapmıştı:

 Başına gelecek her şeyden sen sorumlusun!

Seni adalete teslim ediyorum. Uzaklaştırma kararın olmasına rağmen durmuyorsun ama seni elbet savcılık yakalayacak ve hak ettiğin cezayı alacaksın.

Beni sahipsiz sandın ama değilim Burak Efendi…

Arkamda beni seven bir sürü insan var ve onların manevi desteğiyle bu hukuk savaşına giriyorum.

Ben artık 6 aydır yaptığın psikolojik şiddete, küfürlerine, tehditlerine, şantajlarına karşı sessiz kalmayacağım. Senin nasıl biri olduğunu öğrenip ayrılmak istediğimde beni eve kilitlediğin günler için, beni yumruklayıp ” İstediğim mekanda sahneye çıkacaksın” dediğin günler için, siyasete girmek için adımı kullandığın günler için, annemi babamı beni zarar vermekle tehdit ettiğin için ben gemileri yaktım artık!

Elimde videoların var diye beni zorla yanında tuttun ama Allah artık öyle büyük ki kimseden korkmuyorum!!!

Benimle birlikte bir kaç kadının daha canını yaptığını biliyorum ve eminim onlar da sessiz kalmayacak!

Başına gelecek her şeyden sen sorumlusun Burak Kalfa!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)