SosyalSosyal MedyaVitrin

Twitter’da Mavi Tik’in Aylık Ücreti Belli Oldu

Twitter'ı satın almasının ardından bir dizi değişiklik yapan Elon Musk, onaylanmış hesap sahiplerine verilen mavi tiki ücretli hale getirdi. Peki Twitter'ın aylık mavi tik ücreti ne kadar?

Onaylanmış hesap sahiplerine verilen mavi tiki ücretli hale getiren Musk, eleştirilerin odağındaki isimdi. Tüm bu kargaşanın ortasında Twitter’da ücretli mavi tik dönemi resmen başladı.

Twitter Blue fiyatı ABD’de 8 dolar olarak belirlenmişti. Doğrulanmış hesap rozetinin aylık 110 TL olacağı  öne sürüldü. ortaya çıktı. ödemeniz gerekiyor. Bu parayı her ay düzenli ödemek gerektiğini unutmamalısınız.

Sadece ayda 8 dolar ödeyen Twitter Blue abonelerine verilen mavi tik, şu anda Amerika Birleşik Devletleri dahil birkaç ülkede kullanılmaya başlandı. Ayda 8 dolar ödeyen Twitter kullanıcıları artık onaylanmış hesaba sahip olduklarını gösteren mavi tiki alabiliyor.

Mavi tik rozetinin Türkiye ücreti ise henüz resmi olarak bilinmezken, aylık abonelik ücretinin 110 TL olacağı iddia edildi. Ancak Apple’ın uygulama mağazası App Store’da Twitter resmi uygulamasına tıkladığımızda ‘uygulama içi satın alımlar’ kısmında Twitter Blue fiyatının 110 TL olduğu görülüyor.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.