Genel Bilgiler

Ücretsiz Netd Müzikte Klip Yayınlama

Netd Müzik iletişim ve Netd müzikte klip yayınlama için hemen irtibat kurun.

Şarkının Netd Müzik’te yayınlanması için Müzikonair Company ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Ücretsiz ve hiçbir bedel olmadan şarkılarınızı Netd Müzik’te yayınlıyoruz. Netd Müzik iletişim ve Netd müzikte klip yayınlama için hemen irtibat kurun.

21 milyondan fazla abone sayısı ile Türkiye’nin en büyük YouTube müzik kanalı olma özelliği taşıyan Netd Müzik, sanatçıların ilk tercihidir. Her türde müzik içeriğine sahip olan platform, şarkıları video klipleri ile yayınlayıp, milyonlara ulaştırmanıza katkı sunmaktadır. Müzikonair ise Netd Müzik’in en eski ve en önemli iş ortaklarından bir tanesidir.

Müzikonair hem Netd Müzik’te şarkılarınızı yayınlar hem de dijital platformlarda ücretsiz olarak sanatçı hesabınızı oluşturmaktadır. Spotify, YouTube Music, Apple Music ve çok daha fazla platforma şarkılarınız ücretsiz olarak lisanslanmaktadır.

Netd Müzikte Klip Yayınlama İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Netd müzikte klip yayınlama için ile anlaşmalı müzik şirketleri arasında onlarca dağıtımcı ve plak şirketi yer almaktadır. Doğan Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren platform eğlence ve müzik içeriklerine sahiptir. Görsel ve müzikal anlamda özgün ve telif hakkı içeren içeriklere sahip olan Netd, hak sahipliği olan sanat eserlerini yayımlayan başlıca platformlardandır. Doğan Holding bünyesine bağlı şirkette müzik video klibi ve klipsiz şarkı yayımlatmak ücretsiz yahut çok makul ücretlere mümkün olmaktadır. Müzikonair iş birliği yaptığı no name, amatör yahut bağımsız sanatçılarla iş birliği sağlayarak şarkılarını Netd kanalında yayımlatmakta hem de PR çalışmasında güçlü destekler vermektedir.

Netd müzik yayınlama ücreti ve kazanç getirisi en çok merak edilen konudur. Ancak sanatçıların gözde platformu olan kanalda şarkı yayımlamak isteyen kişiler doğrudan iletişime geçerek beklentilerini karşılayamamaktadır. Halihazırda Doğan Holding’e bağlı DMC plak şirketinin sanatçısı olan sanatçılar herhangi bir işlem yapmaksızın eserlerini yayımlatmaktadır. Ancak bireysel olarak müzik yapan kişiler Netd ile direkt olarak çalışamamaktadır. Şirket, telif hakları ve yasal yükümlülükler sebebiyle aracı bir plak şirketi ile çalışmayı prensip edinmiştir. Netd’nin aracı şirketleri arasında yer alan bir yapım markası ile çalışıyorsanız, eseriniz uygun bir güne alınmakta ve yapılan anlaşmaya göre yayınlanmaktadır.

Netd Kanalında Ücretsiz Klip Yayınlama

Netd müzikte klip yayınlama için anlaşmalı olunan plak şirketi, sanatçı ilişkileri ve Netd ile yapılan sözleşme bu platformda müzik yayınlama ücretlerinde belirleyici rol oynamaktadır. 22 milyondan fazla abone sayısı ile yalnızca Türkiye değil, farklı ülke ve bölgelerdeki kitlelere de ulaşan kanal, sektöründe öncü olmuştur. İnternet dünyasının en büyük video yayımlama platformu Netd Müzik, müzisyenlerin, şarkıcıların ve prodüktörlerin birinci tercihidir. Bu kanaldan yayımlanan şarkılar hem daha büyük kitleye ulaşmakta hem de bunun sonucu olarak daha prestijli bir platformda yer almaktadır. Türkiye merkezli YouTube abone sayısı sıralamasında zirvede yer alan Netd, sanatçıların bir numaralı tercihidir. Kanalda her türden şarkı yayınlanmakta ve paydaş plak şirketlerinin içeriklerine yer verilmektedir.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.