Müzikonair Üçüncü Kez Kansere Yakalanan Gülay’dan Radikal Karar | Müzikonair
GündemSosyal

Üçüncü Kez Kansere Yakalanan Gülay’dan Radikal Karar

Kısa bir süre önce üçüncü defa kansere yakalanan şarkıcı Gülay, İstanbul'u terk etti. Yoğun tedavi nedeniyle Muğla Köyceğiz'deki evine yerleşen Gülay, İstanbul'daki evini tamamen boşalttı.

Kısa bir süre önce üçüncü defa kansere yakalanan şarkıcı Gülay, İstanbul’u terk etti. Yoğun tedavi nedeniyle Muğla Köyceğiz’deki evine yerleşen Gülay, İstanbul’daki evini tamamen boşalttı.

Yaşadığı kanser hastalıklarına bir yıl arayla yakalanan Gülay, son olarak çoklu organ yetmezliği yaşadı. Uzun süre tedavi gören şarkıcı daha sonra taburcu olarak Bodrum’a yerleşti.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu’nun yazısında yer alan habere göre Gülay’ın rahminden alınan parçaya biyopsi yapıldı. Doktoru alınan biyopsiden kanserden şüphelendiği öğrenildi. Şarkıcı Gülay, Bodrum’dan İstanbul’a gelerek Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yatırıldığı bilgisine ulaşıldı. 51 yaşındaki şarkıcı rahim kanseri için ameliyata girecek. Kanserin yayılmasını önlemek için yapılacak bu operasyon öncesi Gülay’ın vasiyet yazdığı öğrenildi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)