Uluslararası Kristal Elmas Ödülleri Sahiplerini Buluyor -
EkranSosyal

Uluslararası Kristal Elmas Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Ratel Medya ve Luna Medya ortak organizatörlüğünde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Kristal Elmas Ödül Töreni iş, sanat ve siyaset dünyasını bir araya getiriyor.

Ratel Medya ve Luna Medya ortak organizatörlüğünde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Kristal Elmas Ödül Töreni iş, sanat ve siyaset dünyasını bir araya getiriyor.

Ödül törenlerine yepyeni bir soluk getirmek amacıyla Ratel Medya ve Luna Medya ortak organizatörlünde gerçekleştirilen Uluslararası Kristal Elmas Ödül Töreni iş, sanat ve siyaset dünyasını bir araya getirerek sektöre farklı bir heyecan katıyor. 13 Ekim Çarşamba günü Sheraton Grand Ataşehir’de gerçekleştirilecek muhteşem gala gecesinin sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve Ceyhun Yılmaz gerçekleştirecek. Burcu Esmersoy ve Ceyhun Yılmaz’ın eğlenceli sunumlarıyla alanlarında etkin ve sektörüne yön veren başarılı isimler ödüllerine kavuşacak.

Türkiye ve uluslararası alanda başarıya ulaşmış isimlerin ödül alacağı gecede Türk pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın şarkılarıyla davetlilere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Loca Orkestrası muhteşem sahne şovları ile geceye renk katacak. Birçok alanda uluslararası başarıya ulaşmış ismin ödüllendirildiği gecede yıl boyunca başarıya ulaşmak isteyen ve yoğun iş temposundaki davetlilerin kulaklarının pasını silecek.

Yılın en iyilerinin ödül aldığı Uluslararası Kristal Elmas Ödül Töreni’nde ödüllerini alan başarılı isimler başarılı sunucu/manken Ece Gürsel ile kırmızı halıda yıl boyu yaptıkları çalışmaları ve kendi alanlarına katkılarını anlatacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)