MüzikMüzik Haber

Universal Music Group, Hyperion Records’u Bünyesine Kattı

Universal Music Group (UMG), yayınladığı duyuruda İngiliz müzik şirketi Hyperion Records'u satın aldığını açıkladı. 

Universal Music Group (UMG), yayınladığı duyuruda İngiliz müzik şirketi Hyperion Records’u satın aldığını açıkladı. Böylece şirket, dünya çapında klasik müziğin adresi olma konumunu daha da güçlendirdi. Bu anlaşma ile klasik müzik sanatçılarına vaat ettikleri kariyeri gerçekleştirme olanakları artacak. ,

Hyperion Records Direktörü Simon Perr, konu hakkında şunları belirtti: “Hyperion’u, Hyperion’un en farklı ve parlak müzisyenlerini mümkün olduğunca geniş bir kitleye ulaştırma taahhüdünü paylaşan Universal Music Group’a taşımaktan heyecan duyuyorum. UMG’nin bir parçası olarak, sanatçılarımızı ve çalışanlarımızı bir arada tutarak, babamın ve geçtiğimiz 43 yıl boyunca Hyperion ailesinin bir parçası olan herkesin mirasını geliştirmeye devam edebiliriz. Hepsine çok şey borçluyum ve bu inanılmaz plak şirketini heyecan verici yeni bir döneme taşımak için sabırsızlanıyorum”

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.