Müzikonair Ünlü Gazeteciden Olay Sözler: “Hadise Ve Gülşen’e Yakıştıramadım” | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ünlü Gazeteciden Olay Sözler: “Hadise Ve Gülşen’e Yakıştıramadım”

Sabah gazetesinden Özlem Avcı, Hadise’nin son şarkısı, söz ve müziği Gülşen’e ait olan ‘Geliyorum Yanına’yı eleştirdi. Avcı Gülşen’in yazdığı şarkı sözlerinin zorlama olduğunu söylerken, “tam bir ısmarlama ticari şarkı olmuş” yorumunu yaptı.

İşte O Yazı:

Bazı şarkılar o kadar zorlama sözlerden oluşuyor ki… Bu duruma örnek olarak hemen Hadise’nin yeni şarkısını gösterebilirim. İşin garibi bu şarkıyı yazan kişi Gülşen…

Bazı şarkıların zorlama olduğu o kadar belli ki… İşe ticari bir gözle bakıldığı, sadece para kazanılsın diye yapıldığı… Son olarak bu anlattığıma Hadise’nin yeni şarkısı ‘Geliyorum Yanına’yı örnek gösterebilirim.

Şarkıyı dinlediğimde “Bu kadar da olmaz Hadise, sana yakışmadı” dedim. Şarkının sözünü-müziğini yapan kişinin Gülşen olduğunu öğrenince daha da şaşırdım.

Gülşen’in son single şarkısı ‘Bir İhtimal’e ve daha önce sanatçı arkadaşlarına verdiğin diğer şarkılara bakarsak; ‘Geliyorum Yanına’ içecek firması için hazırlanmış gibi tam bir ısmarlama ticari şarkı olmuş. Şarkının sözlerine bir bakın: Kop kop kop kop sabahlara kadar/ Keyfimiz gıcır, e olsun o kadar / Yakarım geceleri söndürürüm de / Ayıpsın, bir üflememe bakar” Yani uydur uydur söyle. Gülşen’e de, Hadise’ye yakıştıramadım.

İşte O Şarkı:

Kaynak: Sabah, Özlem Avcı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)