Ünlü İsimler Depremzedeler Yararına Konser Verecek -
EtkinliklerKonser

Ünlü İsimler Depremzedeler Yararına Konser Verecek

Ünlü sanatçılar Hatay'da meydana gelen afetten etkilenen ailelere ve üniversite öğrencilerinin eğitimine destek olacak bir konserde bir araya gelecek.

Ünlü sanatçılar Ceylan Ertem, Fuat Güner, Jehan Barbur ve Uğur Aslan, Suat Suna Orkestrası eşliğinde 3 Ekim’de Hatay’da meydana gelen afetten etkilenen ailelere ve üniversite öğrencilerinin eğitimine destek olacak bir konserde bir araya gelecek.

Gülmek İyileştirir Derneği’nin iş birliğiyle Kemerburgaz Kent Ormanı’ndaki YBY Woods’ta düzenlenecek olan 100. Yıl Köyü Dayanışma Konseri’nde Ceylan Ertem, Fuat Güner, Jehan Barbur, Uğur Aslan ve Suat Suna Orkestrası sahne alacak. Moderatörlüğünü İlker Ayrık’ın yapacağı konserin geliri, Hatay’da yaşanan afetten etkilenenler için destek olmak amacıyla kullanılacak.

Konser gelirinin aktarılması planlanan 100. Yıl Köyü projesinin ilk ayağı, Mustafa Kemal Üniversitesi Kampüsü içerisinde 120 dönümlük arazide hayata geçirilecek. Bu sürdürülebilir şekilde tasarlanan köy, Hatay’ın kendi toprağı kullanılarak kerpiçten yapılarak inşa edilecek ve içerisinde 300 ev ve diğer destek birimleri bulunacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)