Müzikonair Ünlü Şarkıcı Karsu Hatay’da Kuracağı Müzik Okulundan Paylaşımda Bulundu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ünlü Şarkıcı Karsu Hatay’da Kuracağı Müzik Okulundan Paylaşımda Bulundu

Karsu, Karsu Vakfı aracılığıyla Hatay'ın Antakya ilçesine bağlı Serinyol Mahallesi'nde vatandaşların kullanımına sunulacak bir kompleks yapının hayata geçirilmesine liderlik etti.

Karsu, Karsu Vakfı aracılığıyla Hatay’ın Antakya ilçesine bağlı Serinyol Mahallesi’nde vatandaşların kullanımına sunulacak bir kompleks yapının hayata geçirilmesine liderlik etti. Ünlü şarkıcı, bir süre önce sosyal medyadan da duyurduğu yardım çağrısı sonrası onlarca enstrumanı Hatay’a ulaştırdı. O anları sosyal medya hesabından yayınladı.

Deprem sonrası etkilenen Hatay’a destek olmayı hedefleyen Karsu, kompleks içinde müzik atölyeleri, spor alanları ve yaratıcılık atölyelerinin bulunacağını duyurdu.

Yapımı devam eden alanda incelemelerde bulunan Karsu, yaptığı açıklamada, “Karsu Vakfı olarak, ‘Karsu’nun Mutfağı’ yemek kitabının ön satışlarıyla Hatay’ın Serinyol ilçesinde okul sonrası müzik merkezinin hayata geçirilmesine katkı sağladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu müzik merkezi, çocuklar için sadece okuldan sonra müzik yeteneklerini geliştirebilecekleri değil, aynı zamanda yaratıcılık, arkadaşlık ve iyileşme için de bir yer bulabilecekleri güvenli bir sığınak görevi görecek” ifadelerini kullandı.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)