Müzikonair Ünlü Tenor Hakan Aysev’den Şaşırtan İtiraf: Müzik Derslerinden Kalan Bir Öğrenciydim | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ünlü Tenor Hakan Aysev’den Şaşırtan İtiraf: Müzik Derslerinden Kalan Bir Öğrenciydim

'Türk Pavarotti' olarak anılan Hakan Aysev, Hülya Koçyiğit'in sunduğu 'Film Gibi Hayatlar' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

‘Türk Pavarotti’ olarak anılan Hakan Aysev, Hülya Koçyiğit’in sunduğu ‘Film Gibi Hayatlar’ programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Müzikle tanışma hikayesini paylaşan Aysev, “Orta 1-2’de müzik derslerinden kalan bir öğrenciydim. Basketbola adanmış bir hayatım vardı. Ankara’nın iyi oyuncularından biriydim. Annem benim kahramanım. Beni annem keşfetti, yeteneğim olduğunun farkında değildim” ifadelerini kullandı.

Konservatuvar sınavına annesinin yönlendirmesiyle girdiğini belirten Aysev, Kemal Eroğlu’nun müzik dershanesinde bir günde Çanakkale türküsünü öğrendiğini ve 350 kişi arasından seçilen 9 kişiden biri olduğunu söyledi. Sanatın, pozitif bir virüs gibi etki yaptığını dile getiren sanatçı, “Direkt kalbi hedef alıyor ve sevdalanıyorsunuz. Vücuda bir kere girdikten sonra bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı” dedi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)