Ünlü Yapımcı Polat Yağcı'dan Sert Tepki -
MüzikMüzik Haber

Ünlü Yapımcı Polat Yağcı’dan Sert Tepki

Ünlü yapımcı Polat Yağcı, sosyal medya hesabı üzerinden ABD Başkanı Biden'ın sözlerine tepki gösterdi.

ABD Başkanı Biden, 24 Nisan 1915 olayları için iki defa ‘soykırım’ ifadesini kullanmış ve Türkiye’den büyük tepkiler almıştı. Sosyal medyada da pek çok sektörden çeşitli kişiler tepki gösterdi. Müzik sektöründen önemli bir yapımcı ve Poll Production’ın sahibi Polat Yağcı’da sosyal medya hesabı üzerinden tepkisini gösterdi.

“Soykırım yapmışız… Kim demiş? Amerikan başkanı… Hani şu 1492’de Kızılderililer’i katleden, 1945’te Japonya’ya atom bombası atan, 1955’te Vietnam’ı, 1990’da Irak’ı, 2001’de Afganistan’ı kana bulayan Amerika’nın başkanı!
Karakterlerini, çıkarları üzerine oturtmak için çaba gösteren, haysiyet ve gurur kelimelerini ancak sözlükte görebilecek bu insanlar; tarihi de sözleriyle eğip bükmeye çalışıyorlar. Ama unutmayın ki; tarih bir kez yazılır. O tarih Türk Milleti’ni de hak ettiği gibi yazmıştır sayfalarına. Ne deseler boş… Kendileri gibi!”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)