Müzikonair Ünlülerin Sesiyle Dolandırıcılık Yapan Çete Çökertildi | Müzikonair
GündemSosyal

Ünlülerin Sesiyle Dolandırıcılık Yapan Çete Çökertildi

İzmir'de polis ekiplerinin yaptığı geniş çaplı soruşturma kapsamında, 11 şüpheli gözaltına alındı. Çetenin, Doğukan Manço ve Erhan Güleryüz gibi ünlü isimlerin de sesini taklit ederek başka ünlülerden para istediği ortaya çıktı.

İzmir’de polis ekiplerinin yaptığı geniş çaplı soruşturma kapsamında, 11 şüpheli gözaltına alındı. Çetenin, Doğukan Manço ve Erhan Güleryüz gibi ünlü isimlerin de sesini taklit ederek başka ünlülerden para istediği ortaya çıktı.

Çetenin Doğukan Manço ve Erhan Güleryüz’ün sesini kullanarak ünlüleri de dolandırdığı ortaya çıktı. Sabah’ın haberine göre, çete üyeleri Demet Akalın ve Beyazıt Öztürk gibi isimleri arayarak para istedi.

Kurtalan Ekspres’in üyesi Ahmet Güvenç’in de “Abi ben Doğukan, evden ayrıldım, acil paraya ihtiyacım var” diyerek dolandırıldığı anlaşıldı. Güvenç, Doğukan Manço sandığı dolandırıcıya bin lira gönderdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)